NOVOSTI SA GRBAVICE

U narednim danima, tačnije 01.08.2008 trebali bi početi radovi na postavljanju umjetne trave na "šljaci" te rekonstrukcija reflektora na glavnom terenu. Novac koji je bio potreban da se izdvoji za te svrhe (1.00.000 KM) je osiguran i na pomenuti datum  trebali bi da startuju radovi, kako na šljaci, tako na reflektorima.

Željezničar je potpisao ugovor sa još jednim igračem. Bivši defanzivac Zrinjskog i Posušja, Vlado Hrkač (25), potpisao je jučer dvogodišnji ugovor sa našim klubom i tako postao peti provjeren igrač koji je došao u naš klub. Već na prvim treninzima se vidi da će biti pojačanje, a igrat će na poziciji beka tako da će Bučan moći bliže golu gdje se i bolje snalazi.

Da se vratimo starijim temama. Dugo je bila nepoznanica koliko je Željo dobio odštete za Semira Štilića. Saznali smo da je naš klub od prodaje svog najboljeg fudbalera inkasirao 200.000 € i tako da to daje malo jasniju sliku odakle novac za akvizicije u ovom prelaznom roku.

team87
vijerni Željini navijači

57 komentara

 1. Od danas, tj. od prije nekoliko minuta:

  Dva čovjeka su zadužena za nadgledanje komentara i svaki uvrijedljivi komentar navijača bilo kojeg kluba bit će izbrisan. Posebno će se kažnjavati uvrene navijača drugih timova posebno Čelika, Slobode i Sarajeva.

  Ko volo nek izvoli, bujrum

 2. TeaM87 svaka cast..vidim da si obrisao onaj post o PETICIJI PROTIV IZRADE REFLEKTORA… i svaka cast na tome..ona tema je zaista prevazisla sswe granice ovog bloga… –POHVALE–.. a za reflektore je super ..jedva cekam na jug po mraku… et pozz svima

 3. Nije istina za Stilu 100 % Ismet se zajebava bolan bolan… i Hrkac je lijevi bocni jos jednom usvari kad malo bolje razmislim jeste za stilu je uzeto 200 000 i hrkac ce igrati mjesto Bucana nadam se da si sada zadovoljan….. boze sacuvaj ovo ce procitati 100 ljudi i svi ce skontati pogresno radi toga sam napisao sta je kako al eto kako god ti kazes………..

 4. drago mi je zbog dusmana sto ce radovi uskoro da pocnu…pa po nekom mom misljenju zasto Logosoft ne obezbijedi novi semafor ili vec neki od sponzora to je njima nista….ali ettt…..zeljo je ove godine sampion

 5. LJUDI OKO CEGA SE VI RASPRAVLJATE PA TO NIJE NORMALNO STO KAZE OVAJ GLAVNI NA BLOGU PA ONI RADE BLOGG I IMAU NEKE INFORMACIJE TO ZA STILU JA TACNO NEZNAM ALI KOLIKO GOD DA SE NAPISALO VI BI REKLI E NIJE TOLIKO NEGO OVOLIKO TAKO DA NEMOZETE O TOME RASPRAVLJAT!!! MANIACC TI ZNAS KOLIKO SI PUTA NAPISO NEKU INFORMACIJU KOJA JE BILA NETACNA SKROZ(NEMOJ SE LJUTIT) PA TAKO I OVU VJEROVATNO PRICAS SVI NESTO ZNAJU, PA SVI ZOVETE MUSU DIALIBINIM BRATOM A ON MU UOPSTE NIJE BRAT ZNACI NIJE BAS SVE KAKO VI KAZETE ILI ZNATE(CAST NEKIMA) POOZZ MANIJACIMA

 6. jao ovdje se u ovim komentarima svasta moze procitati, te nismo nista uzeli, te u Poljskoj niko nista ne zna, ne zna malo sutra, pa ne rade svugdje kao kod nas ublehasi pa da se sve sakrije…

  al ocito su se dobile neke pare cim su se dovela ovolika pojacanjam nisu pare nikle iz zemlje

 7. eh ovako pretim ovaj blog svaki dan i fkt ja odlican samo nekad ima dezinformacija al nema veze
  nas spontoz je Logosoft
  sto logosoft ne hostuje i nenapravi jedno oficijalnu stranicu FK Željezničar za njih je to nista

  et toliko od mene pozz

  svi u subotu na tekmu da nas bude 10000
  ja sutra idem da kupim polu sezonsku (:

 8. ja nisam ni vidio da je neko od momaka koji uredjuju blogg stavio da je 100% pouzdana informacija, al ako se steti klubu s tim sto se pokusava reci ono sto u klubu nece da kazu tj. pokusavaju da sakriju koliko su novca od transfera ukrali e onda nije uredu, al ja mislim da svako ima pravo nesto da napise i kaze ono sto je cuo od nekog (pod ovo neko ne mislim da ti neki dedo na ulici kaze “e vidis sine to ti je tako i tako”), a uostalom svi vrlodobro znamo kakvi ljudi (lopovi) sjede na celu naseg kluba (tu neubrajam Faruka, nego ove ispod njega koji su alfa i omega kluba) i naravno sve one kriminalne persone koje se motaju oko kluba i vedre i oblace u istom

 9. ajd ba dosadniste s tim koliko smo dobili za Stilu,koga boli kurac kad on nije vise nas igrac!bitno je da smo mi doveli kvalitetna pojacanja!

  mozel mi enko ogd sta je tacno sa Softicem,Mussom i da li ce nam mozda jos neki igrac dodji na beka ili zadnjeg veznog????

 10. goste visina ukupnog transfera za Semira Stilica je 600.000 eura, e sad dio od toga ide Semiru dio menadjeru i naravno dio Zelji, a odavno se zna kolika je vrijednost transfera i takodjer iz Lech-a su rekli da je Semir njihova najskuplja akvizicija u historiji kluba, a do tad je najskuplji transfer u tom klubu iznosio 500.000 eura koje su dali cini mi se za nekog brazilca ili poljaka nisam siguran pa da ne lupam

  ett zivio ti meni

 11. za viva_la_zeljo

  usput napisi izvor info. za visinu Stilicevog transfera, crno na bijelo, pise tu i tu, posalji link, jel moze, moze! a ako ces pisati i o nekim osobama u klubu i tvrditi da su lopovi, fino se momak i ti potpisi svojim imenom i prezimenom pa lijepo stani iza svojih rijeci, jel posteno, jeste!

 12. na oficijelno stranici poljskog kluba sam vidio da je ukupan transfer bio 1 200 000 EURA kome nije mrsko nek potrazi mislim da ima jos maniacc samo nije trebao nista pisati jer se neki poslovi oko igraca izjalove a znam da ima izvor inf iz kluba

 13. Jebo vas to!!!Stila je otisao,pa sta sad?Zeljo je dobio pare i nece da iznose to u javnost…Nego Musa jos je mlad.Ne mozemo od njega ocekivati ovu sezonu nesto.Za 2,3 godine bi trebo biti pravi.
  SA ZELJOM DO GROBA
  ZIVOTA MI MOGA

 14. eee uredu je…ima svakakvih inf…lijepo je cuti jednu inf iz nekoliko razlicitih izvora;)…..prihvatite onu kaja vam se najvise sviđa…ja to tako radim;)!!!hehe, sreca u nesreci….danas trebao u swe, no tek kad sam se spakovao skontao da mi je pasos istekao, tako da sam u dolini protiv slobode….eeeeeeeeeeolllleeee!!!!hehe…..nego, ako mi moze neko odgovoriti, da li vazi godisnja karta za 2008 godinu….da li je ona bukvalno do kraja godine ili je postala nevazeca po zavrsetku prosle sezone????

 15. EJ BA VIDITE DA NAMA PITARI NIS NEMOGU I DA 1000 PUTA I 1000 DANA NESTO TRANE OD OPCINO ZNAJTE DA OPSTINA POMAZE CASNOM KLUBU I IGRACIMA I NAJVATRANIJIM NAVIJACIMA.VIVA ZELJO VIVA SUPER MANIJACI

 16. za gosta_5115

  http://www.transfermarkt.de/de/spieler/46340/stilicsemir/transferdaten.html
  ovdje pise ukupna visina transfera, a isto sam citao da je on najskuplji igrac te ekipe, nemogu se sad sjetiti gdje, al naci cu ti i to pa pogledaj….

  a ovaj sto se tice mutnih radnji u klubu, evv mozda najsitniji i najbanalniji primjer a opet taj isti pokazuje koliko se u klubu ne brinu za omladinski pogon a od istog ocekuju vrhunske rezultate, to je naime…
  prije mozda 2 mjeseca manje-vise najbolji kadet (sada vec ex kadet) Zelje Durak je trazio umjesto novca za stipendijski ugovor da mu placaju dolazak na trening iz mjesta gdje on zivi (cini mi se da je Kiseljak u pitanju) i da mu obezbjede da jede nakon treninga i da mu klub pokusa zaposliti oca, klub je to odbio, kad je dosla ponuda iz Entrahta za Dzenana u visini od 40.000 eura Samir Ahmetbegovic je to prihvatio da bi se nakon dva dana predomislio i trazio 80.000 eura od te ekipe i umalo upropastio transfer ovom momku,
  zatim taj isti covjek A.S. je prilikom odlaska kadeta na zavrsnicu prvenstva u Zvornik cini mi se odbio prijedlog da klub plati prevoz omladincima koji su iz svog djepa tj. djepa svojih roditelja platili put do Zvornika i nazad naravno i smjestaj, a svugdje je u svijetu normalno da se to placa omladinskom pogonu takve stvari, al to ocito kod nas nije slucaj, a takodjer niko se iz uprave na taj dan nije udostojio da isprati momke koji su tad isli da brane boje svoga kluba.

  a samo me interesuje zasto ti brate toliko branis ljude iz uprave kad je toliko jasno da tamo nesto “smrdi”???? al haj nema veze, al ne treba nam ovo da se prepucavamo jeste ovako nije ovako….

  p.s. izvinjavam se momcima koji uredjuju blogg, ako smatraju da ovo sto sam napisao nije ok nek slobodno obrisu…

 17. jebo vas rasprava vise,zar je toliko bitno za koliko je STILA otisao…uprava radi svoje i ja sam zadovoljan pogotovo ove sezone…na nama MANIJACIMA je da dolazimo na utakmice u sto vecem broju i da pomognemo nasim igracima da uzmu titulu.Zato u subotu SVI NA GRBAVICU.Pozdrav svim MANIJACIMA

Komentariši