NOVO: Navigacija

U boxeve je dodata navigacija koja, kao što vidite, sadrži oblasti: Historija, The Maniacs 1987, Ekipa, Uspjesi, Stadion i Premijer Liga BiH. Unutar tih postova naći će se mnogo korisnog materijala, rijetkih i zanimljivih slika, tekstova, isječaka iz novina .. kraće rečeno, baš sve što smatramo važnim za naš klub! Podsjetit ćemo se legendarnih utakmica, velikih pobjeda i tužnih poraza, asova našeg kluba…

Navigacija je još u izradi .Nadamo se da će vam se svidjeti!

team87
vijerni Željini navijači

135 komentara

 1. joj buraz nemam komentara najezio sam se gledajuci ovo…Moj san je da bude bar navijanje i posjeta kao prije,morate se sloziti da je grbavica bila nekad krcata,ali volimo zelju svog i danas isto kao prije mozda i jace…OTISO SI DZILDA OSTALA JE TUGA VJECNO CE TE VOLJETI MANIJACI S JUGA

 2. Imate dobar tim pravo.Mislim da vam je ovo najjaci timu posljednje 3-4 sezone.
  Ja mislim da smo mi i vi trenutno najjaci u ovoj nasoj ligi.Tako da jedva ceka derby mislim da ce biti najbolji derby u posljedni 6 godina
  pozz

 3. http://sportcentar.ba/prikaz_novosti.php?subaction=showfull&id=1216826733&archive=&start_from=&ucat=9&
  pogledajte sami, sta kaze strucnjak……pa onda pricajte kako je dinamo stvorno velika ekipa i kako su njihovi igraci neki umjetnici….uvijek sam govorio da je stila veci talenat od modrica…….( malo je ne vezano za temu, ali nedavno smo se raspravljali o ovome…stoga mislim da nije lose vidjeti ovo)pozz svima…..

 4. sad sam gledo na tv neki izvjestaj. negdje turnir bi, valjda u zupci,kalesiji, međeđoj, sta ja znam…ucestvovali sarajevo, celik i jos neki mali klubovi. celik trece mjesto, osmanovic dao dva gola
  ne znam jesmo li pogrijesili sto se toga tice

 5. ma boli me za upravu jebi im mater svugdje su lopovi,nemoramo nikad imati reflektore ali od zelje nas nikad nece odvojiti…sve ce to doci na svoje jednog dana…IDE VLAK…CUTI CE SE OPET VOZ-KRENUTI JUGOM AKO BOG DA…

 6. ocekujem da uprava pusti u javnost informaciju da se sutrasnja utakmica igra s nekim klubom iz eng premijer lige…hehehe!kako su me poceli pozitivno iznenadjivati, ne bi me cudilo ni takvo sto!!!!!!!samo naprjed….ako nece pravit reflektore, neka kazu, mi cemo…zar ne?hehe
  pozz svima ljudima plavog srca!

 7. e bas me to iznenadenje zanima:),pa ljudi nemogu da izdrzim a da ne kazem da nam samir jeba znanje svima pogotovo klubu,sve lik pokra treba ga istjerati,znam da netreba sad biti negativan pred pocetak sezone,ali…V.T. ZELJO

 8. EVO IZNENADJENJA :

  .

  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .

  admir softic-culi ste za tok igraca dosao iz cork citiya,trebao otici u tursku ali dosao nekim cudom u zelju,on i mussa jos su u trenaznom procesu.

  INFO 100 % TACNA .

  ako jos neko zna neka potvrdi.

 9. jbg…to su iznenađenja.softic je fin, mlad igrac…onoliko koliko inf imam talenat je i ima jaku tehniku……peđa-provjerno dobar igrac……mussu nisam nikada gledao, ali se nadam da ima bratove gene…….a super ljudi buba ostaje, buraz mu stigao…najjaci tandem u pl BiH!;)ima da deruuuu!!!!!pozzz

 10. ma daj o nil vudu je bilo postova nezz jesi li ti vidio al isto je bilo iznenađenje ispao karina ja se nadam da je dobar i volio bi da je al ne bi volio novog nil vuda u ekipi i imali sutra utakmice i protiv koga je

 11. aaaa kazem ti da ni ja nisam siguran kakav je igrac, ali se dosta pricalo o njemu na forum bosnisk u svedskoj…..iiii dobijao je samo pohvale….mlad je….i pred njim je buducnost…tako su ga okarkterisali!!!!pa sad , nemoguce da bas svi grijese!no vidjet cemo!!!!!!!

 12. fatihterim daj ne seri svegati,sad si ga kao ti odjednom pratio i sve znas o njemu!xd,mislim ofirna prica skroz!

  team87 kolko je tacna inf za Musu Igora,to je prejeben igrac!

  p.s kako izgleda Dialibin brat jel debeo mrsav,visok nizak??mozel opis neki???

 13. da nas kojim slucajem nije kupio neki rus pa ovako se pojacanja dovode
  ili su to one suplje price, slusa pred granapom pa dode na blog se pohvali “provjerenim” informacijama

  ne ne nemeremo tako u evropu 😀

 14. Kakve suplje price softic je vec trenirao sa nama dosao na potpis a i to nije sve prgovara se jos sa nekim igracima.Tako ce mo biti jaki da ce svi htjeti doci u Zelju da bi igrali u najboljem klubu u drzavi

 15. softić je djete bosne sarajevske kao i mnogi koji su dosli u želju
  pa cemo vidjet
  dok je igrao za kadete bosne bio je najbolji igrac i strijelac
  a poslje je otisao u sarajevo gdje je bio najbolji strjelac u juniorima i otisao u irsku

 16. fatihterim daj bane seri cuj ne odg,naravno da se ne zelim svadjat neg glupa prica ispala da si ga ti pratio a vecina ovde prvi put cula za njega.al nema veze.

  sta Mussa senegalac igra???
  onaj bivsi hajdukovac je veznjak koliko se sjecam!

 17. pa jarane sto je nemoguce nekog pratiti,fudbal pratim svaki dan detaljno…ma musa moze beka,nego nek oni svi potpisu pa cemo onda kontati…ssve pojacali odbranu nimalo,jebeno je to,da bar hoce kakav stoper doci

 18. igor musa- igrac svjetske klase ocami dugo igr u hajduku bio jedno vrijeme pravi ocami ……s vakimm pojacanjima ne moze da bude lose ba …aj se sjetite proslih sezona i onih jadnih pojacanja ocami pa prije par sezona najvece pojacanje bio vugdalic ba….tm87 4ever

 19. Tekma ce biti i to najvjerovatnije izmedju igraca Zelje razlog zele se izbjeci povrede tipa Sesliji slomljen nos protiv zrinskog ovo bi trebala biti tekma da se vidi kolko Softic moze i da li je za nas ukolko se pokaze kao pojacanje a mislim da hoce u ponedeljak ce najvjerovatnije potpisati on i Simic jos samo Milosevic i eto 🙂

Komentariši