Delimir Bajić nova akvizicija na Grbavici

Bivši član Radnika iz Bijeljine koji je prošle sezone nosio dres Veleža novi je član naše ekipe.

Mlađi brat Branimira Bajića potpisao je ugovor na dvije godine,a Delimir igra na poziciji stopera a u Siminoj viziji on bi trebao zamjeniti Muamera Vugdalića koji je napustio redove naše ekipe.

Iz kluba najavljuju da ovo neće biti zadnje pojačanje ove sezone, a špekuliše se da da bi našu ekipu mogao pojačati Šešlija

team87
vijerni Željini navijači

22 komentara

  1. iskreno mi je zao zbog situacije u kojoj se velez nalazi, sta ce ljudi, tako nam je vrijeme doslo, nije ni nama najbolje, veliki klubovi se muce, krivo mi je zbog rodjenih al dva mjeseca se pitam sto se ne dovode njihovi igraci u nas klub. pa valjda se ima toliko para, to su slobodni igraci a ima ih kvalitetnih za nase lige…mi smo iz velezove skole crpili dobre igrace(kajtaz, vladavic)
    nadam se da valja ovaj bajic,ako nista buraz mu je reprezentativac, valjda je ovaj nesto od njega pokupio, iskreno prvi put cujem za njega, valjda je dobar

  2. DOBAR JE BAJIC SIGURNO I TREBA NAM STOPER, NEGO MOLITI ONE KITARE DA POTPISU ZA NAS DAJTE JOS SESLIJU DOBAR JE MLAD BRZ, JOJ JEDAN VEZNI I JEDAN BOCNI NAM TREBA I TO CE BITI TO BODOVI PROTIV SLOBODE I PO BODOVE U MOSTAR, BAS SVE TI DAJEMO I OPET MALO KOLIKO TE VOLIMO POBJEDU NAM DANAS DAJ S JUGA CES NASU PJESMU CUTI UVJEK ZNAJ!!!! JEDVA CEKAM DA KRENE HOCEMU TITULU

Komentariši